Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • znajomości PrestaShop,
  • samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań,
  • inicjatywy w działaniu oraz zdolności analitycznego myślenia,
  • znajomości narzędzi wspierających sprzedaż w obszarze e-commerce,
  • dobrych umiejętności planowania i organizowania pracy,
  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • mile widziana umiejętność konfiguracji i integracji programu Baselinker z marketplace’ami i przewoźnikami oraz sklepami internetowymi,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oczekiwane umiejętności:

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku o zbliżonych wymaganiach,
  • znajomości platformy Prestashop i sprzętu fotograficznego,
  • skrupulatności oraz zorganizowania,
  • znajmości Allegro oraz Ebay,
  • umiejętności pracy zespołowej.

Korzyści:

  • duże możliwości realizacji własnych pomysłów i inicjatyw oraz dalszego rozwoju zawodowego, - możliwość wdrażania nowych rozwiązań technologicznych,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B.

Miejsce pracy: Kraków.

Godziny pracy: 8:30 – 16:30.

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, lubisz niekonwencjonalne działania i chcesz wyjść poza schemat – DOŁĄCZ DO NAS!

Aplikując na niniejsze stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
X