Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • obsługiwanie platformy Prestashop,
  • administrowanie sklepem internetowym (dodawanie nowych produktów, zdjęć etc.),
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki, wystawianie listów przewozowych i paragonów (proces wystawiania jest w większości zautomatyzowany ),
  • wsparcie dla zespołu sprzedażowego w zakresie obsługi kont na Marketplace (Allegro, Ebay),
  • wznawianie aukcji w ciągu dnia, wystawianie nowych aukcji i kontrola starych,
  • pomoc w uruchomieniu promocji sprzedażowych,
  • aktualizacja opisów, zdjęć podczas akcji promocyjnych,
  • realizowanie zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem działu e-commerce,
  • sporządzanie dokumentacji niezbędnej w procesie obsługi Klienta.

Oczekiwane umiejętności:

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku o zbliżonych wymaganiach,
  • znajomości platformy Prestashop i sprzętu fotograficznego,
  • skrupulatności oraz zorganizowania,
  • znajmości Allegro oraz Ebay,
  • umiejętności pracy zespołowej.

Nie wymagamy wyższego wykształcenia.

Mile widziane:

  • znajomość SEO,
  • znajomość Google Ads,
  • umiejętność posługiwania się social mediami oraz promowania marek,
  • znajomość programu BaseLinker.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Miejsce pracy: Kraków.

Godziny pracy: 8:30 – 16:30.

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, lubisz niekonwencjonalne działania i chcesz wyjść poza schemat – DOŁĄCZ DO NAS!

Aplikując na niniejsze stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
X