Przepiękne i dalekie widoki z Połoniny Borżawa, niezapomniany przejazd koleją najdłuższym tunelem całych Karpat, najważniejsze zabytki Użgorodu - historycznej stolicy Rusi Zakarpackiej.


Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy  marki Tokina.


Spotkanie w czwartek wieczorem w Ustrzykach Dolnych (tylko zakwaterowanie), tam też można zostawić samochody. Piątek rano wyjazd busem na fotograficzny tour, przez Słowację w stronę Użgorodu. Tam odwiedziny przy najważniejszych zabytkach miasta oraz przerwa na obiad. Nocleg w miejscowości Hukliwe, u podnóża Połoniny Borżawa, skąd następnego dnia na całodzienny foto-trekking na to przepiękne, widokowe pasmo (wyjazd kolejką krzesełkową). Ostatni dzień pleneru to część reportażowa, zwiedzając najważniejsze zabytki w mijanych miejscowościach oraz urządzając przejazd koleją przez najdłuższy (!) tunel Karpat. Powrót do Polski (Ustrzyki Dolne, miejsce startu) w niedzielę wieczorem, zainteresowani mogą pozostać na dodatkowy nocleg (po uzgodnieniu).
Jako przewodnik towarzyszyć będzie  Bogdan Augustyn - pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista kultowego punkrockowego zespołu KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk.


Plenery między innymi:
Użhorod - stolica Rusi Zakarpackiej, cerkiew, kościół, synagoga, skansen
Filipiec - wodospad Szypit
Przełęcz Beskid - najdłuższy tunel kolejowy w Karpatach (w budowie jeszcze dłuższy)
Hukliwe - cerkiew z XVIII w. (styl zakarpacki)
Skole - cerkiew bojkowska z XVIII w.
Drohobycz - cerkiew św. Jura XVII w. (UNESCO), kościół XV w., dom Brunona Szulza


Termin: 29 września – 2 października  2016


Cena: 690 zł
Cena obejmuje:
uczestnictwo w zajęciach,
transport busem na Ukrainie,
jeden nocleg w Polsce, dwa na Ukrainie,
wyżywienie (bez posiłków podczas zwiedzania, np. Użgorodu).


Więcej informacji:
www.fotowarsztaty.com
http://fotowarsztaty.com/tematy/item/96-foto-trekking-karpaty-ukrainskie-uzgorod
Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK