Zasady konkursu:


1) Wyślij zdjęcie swojego autorstwa związane z filtrami Hoya - wykonane z filtrem Hoya,  lub pokazujące jak go używasz. Może być to ciekawa przygoda w której udział wziął Twój filtr, sytuacja w której filtr pomógł Ci uzyskać ten idealny kadr, lub samo zdjęcie wykonane po prostu z jego pomocą.
2) Dołącz wyraźne zdjęcie tyłu opakowania filtra i skan dowodu zakupu.
3) Wybierz swoją nagrodę w odpowiedniej średnicy.
4) Wyślij wszystko mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni posiadacz filtra Hoya kupionego w Polsce między 1 stycznia a 31 grudnia 2016 roku.
Tury konkursu rozstrzygane są z końcem każdego miesiąca. Najciekawsze zdjęcie wykorzystujące filtr Hoya zostanie nagrodzone filtrem Hoya Pro 1 Digital Protector lub Hoya CIR-PL Slim w dowolnie wybranej średnicy z zakresu 37-77mm.

 

Gorąco zachęcamy do zgłaszania się do konkursu. Nie powtórzcie błędu klientów Tokiny z zeszłego roku, kiedy do wygrania były między innymi tygodniowe warsztaty na Gran Canarii, a ważnych zgłoszeń nadeszło tak mało, że większość została nagrodzonych!
Więcej informacji wraz z regulaminem konkursu na hoyafilter.pl

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK