NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DO FILMÓW POKLATKOWYCH - KAMERY BRINNO

 

Spółka jest pierwszym graczem na rynku wykorzystującym rozwój fotografii poklatkowej. Opracowuje rozwiązania sprzętowe i softwarowe, a następnie łączy je w jednym urządzeniu cyfrowym, przeobrażając skomplikowaną, drogą i czasochłonną technikę fotografii poklatkowej w proste, tanie i przyjazne użytkownikowi doświadczenie. Obniża wymagania związane z wysokiej jakości fotografią poklatkową i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumenta masowego.

Nasza bieżąca oferta obejmuje wiodące produkty, w szczególności kamery poklatkowe takie jak: TLC200 Pro, TLC200 oraz BCC100.

  • TLC200 Pro - konstrukcja oparta na wysokiej jakości matrycy HDR (High Dynamic Range), dzięki której można uzyskać imponujące zdjęcia nawet w intensywnych warunkach oświetleniowych. 

  • TLC200 - kamera przeznaczona jest zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z techniką time lapse, jak również dla osób zaawansowanych. Ponadto, model TLC200 znajdzie zastosowanie w profesjonalnych projektach, gdzie sprzęt nie może zawieść nawet na moment. 

  • BCC100 - model z jednej strony jest konstrukcją niezwykle prostą w obsłudze, a z drugiej zaawansowana technologia zamknięta jest w małej, niepozornej obudowie. BCC100 jest w stanie stworzyć time lapse w jakości HD za pomocą tylko jednego przycisku. 
    Kamera BCC100 dzięki wytrzymałym, litowym bateriom pozwala na wykonywanie zdjęć do 4 miesięcy bez konieczności ich wymiany oraz podłączania zewnętrznego źródła energii. Dzięki dodatkowym akcesoriom takim jak wodoodporna obudowa, urządzenie może być stosowane niemal wszędzie bez względu na warunki i pogodę.  

 

 

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK