Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.
Pociąg na odcinku 18 kilometrów ma aż 6 tuneli i 27 wiaduktów, ciągle podziwiamy wijące się serpentyny (!!!) torów, pokonujące 370 m różnicy poziomów. Sobota w całości przeznaczona jest na plener fotograficzny na Ukrainie, jako przewodnik uczestnikom towarzyszyć będzie  Bogdan Augustyn - pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista kultowego punkrockowego zespołu KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk.

Planowany program zajęć przedstawia Paweł Brzozowski, prowadzący fotowarsztaty już od 7 lat: „Kolejowy tour rozpocznie się w Starym Samborze, kresowym miasteczku skąd kursującą kilka razy dziennie, słynną "elektriczką" podjeżdżamy do Sianek, na przełęcz Użocką, jadąc na końcowym odcinku wzdłuż granicy polsko-ukraińskiej i obserwując widoki na polską część Bieszczadów, szukając widokowych kadrów zza oknami pociągu oraz integrując się z miejscowymi pasażerami pociągu. Po przejechaniu około 80% trasy, w Siankach przesiadamy się do "elektriczki" jadącej na Zakarpacie, do Użgorodu i zjeżdżamy do wioski Wołosianka, gdzie czeka na nas bus oraz podróż powrotna do Starego Sambora, gdzie zatrzymamy się na posiłek”.
Sobotni plener zakończy ognisko oraz prawdziwa ruska bania (dla zainteresowanych).
Aby podkreślić kolejowy charakter fotowarsztatów, w niedzielę na nieczynnej linii kolejowej Zagórz-Krościenko, uczestnicy skorzystają z Bieszczadzkich Drezyn Rowerowych - będą się nimi przemieszczać  między plenerami (opuszczone przystanki kolejowe, miejsca widokowe, tunel, itp.).


Termin: 10-12 czerwca 2016
Cena: 570 zł
Cena obejmuje:
uczestnictwo w zajęciach,
2 noclegi,
wyżywienie,
transport busem na Ukrainie,
przejazd Bieszczadzkimi Drezynami Rowerowymi.
Więcej informacji:
www.fotowarsztaty.com

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

 

 

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK