Firma Next77 została oficjalnym dystrybutorem obiektywów nowej marki Irix w Polsce.

Irix to efekt współpracy fotografów, inżynierów i pasjonatów fotografii. Szwajcarska precyzja w parze z koreańską innowacyjnością, gwarantują najwyższą jakość wykonania i doskonałe parametry techniczne.
Jako pierwszy w sprzedaży pojawi się Irix 15mm f/2.4, szerokokątny obiektyw manualny przeznaczony do matryc pełnoklatkowych. Obiektyw występuje w dwóch wersjach: Blackstone i Firefly. Więcej informacji na temat marki Irix znajduje się na stronie www.irixlens.com

 

Milo nam również poinformować, że firma Next77, poza dystrybucją, jest również zaangażowana w tworzenie produktów z rodziny Irix. Jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ część projektu była realizowana i będzie w dalszym ciągu rozwijana w Polsce.

 

Zapraszamy na nasze stoisko nr 63 podczas XIX Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio, Video i Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO w Łodzi, gdzie zostanie zaprezentowany Irix 15mm f/2.4 oraz zapowiadany jako kolejny, obiektyw Irix 11mm f/4.0.

 

 

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK