Nadmorskie miejscowości, Bałtyk, szum fal... większość z nas zna te klimaty w tętniącym życiem (czasem aż do przesady) sezonie wakacyjnym. Tymczasem my odwiedzimy morze poza sezonem - kiedy to nadmorskie kurorty pustoszeją, przyciągając z kolei miłośników spokoju, ciszy i... pięknych plenerów fotograficznych.


Weekendowe warsztaty fotograficzne odbywają się w jednych z najciekawszych i najbardziej spektakularnych okolicznościach polskiego Pomorza i Morza Bałtyckiego. Mówi Paweł Brzozowski, prowadzący warsztaty: „Będziemy fotografować na plaży i na klifie, co wydaje się oczywistością w morskich okolicznościach. Ale morze to nie tylko plaża – spróbujemy poszukać atmosfery portu i starej miejscowości rybackiej. Postaramy się złapać atmosferę usteckiej Promenady, jednego z ulubionych miejsc Ottona von Bismarcka, słynnego Żelaznego Kanclerza Rzeszy Niemieckiej, który był częstym gościem Ustki w latach 50. XIX wieku. Będziemy zmagać się z wydmami Słowińskiego Parku Narodowego, wejdziemy na latarnie morskie, odwiedzimy "krainę w kratę" z reprezentatywnym przykładem Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach... a jeśli warunki pogodowe pozwolą, popłyniemy w rejs jachtem! Dla miłośników urbex'u (urban exploring) proponujemy plenery w usteckiej stoczni, bunkrach.”
Termin: 26-29 maja 2016

Więcej informacji:
www.fotowarsztaty.com
http://fotowarsztaty.com/tematy/item/30-baltyckie-warsztaty-fotograficzne-boze-cialo
Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info (at) fotowarsztaty.com.

 

 

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK