Od niemal 10 lat rozwijamy ofertę lamp studyjnych i reporterskich dostarczając nowe rozwiązania, które są dobrze odbierane i cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. W najbliższym czasie planujemy jeszcze intensywniejszy rozwój. Postanowiliśmy więc połączyć markę Quantuum oraz rodzinę lamp Reporter i Stroboss, znanych do tej pory z marki Genesis Lite, w jedną, dużą markę – Quadralite.

W najbliższym czasie w naszej ofercie pojawi się również szeroka gama nowych modeli lamp i akcesoriów. Będą to między innymi lampy błyskowe, zarówno studyjne jak i mobilne, wyposażone w automatykę TTL, z dopasowanym do nich sterownikiem radiowym.

 

W związku z konsolidacją naszych marek, chcielibyśmy poinformować o następujących faktach:


1. Przez pewien czas na rynku będą funkcjonować nasze produkty zarówno pod nazwą Quantuum, Genesis jak i Quadralite. Jeżeli zamówili Państwo produkt Quantuum lub Genesis, a otrzymali produkt z logo Quadralite, zapewniamy, że bez kłopotu można używać lamp i akcesoriów sprzedawanych wcześniej pod znakiem Quantuum/Genesis z nowymi lampami Quadralite i na odwrót. Są ze sobą w pełni kompatybilne.


2. Quadralite Navigator to nadal ten sam radiowy system sterowania i wyzwalania
lamp co Quantuum/Genesis Navigator. Elementy tych dwóch marek można używać naprzemiennie przy zachowaniu pełnej kompatybilności pomiędzy nimi.


3. Nasze lampy studyjne będą nadal produkowane z zastosowaniem mocowania akcesoriów
typu Bowens. Do lamp Quadralite będzie można dopinać softboxy produkowane ze znakiem Quantuum i vice versa.


4. Obsługa zobowiązań z tytułu gwarancji oraz usługi pogwarancyjne sprzętu Quantuum i Genesis  nadal prowadzone będą przez dotychczasowy serwis.

 

 

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK