Światłomierz Polaris Karat

Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty produktów marki Polaris. Pierwszym wprowadzanym produktem jest Światłomierz błyskowy POLARIS KARAT.

POLARIS KARAT to pierwsze na świecie tego typu urządzenie - pozwalające na pomiar światła odbitego jak i padającego, zarówno ciągłego jak i błyskowego. Dzięki funkcji Flash Duration można za jego pomocą zmierzyć długość błysku lampy błyskowej w zakresie T0.5: 1/100 ~ 1/9000s. POLARIS KARAT jest profesjonalnym światłomierzem z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LCD, o korzystnym stosunku ceny do jakości, który dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i precyzyjnemu działaniu przyspieszy i ułatwi pracę każdego fotografa.

Polaris jest marką japońskiego producenta światłomierzy oraz innych innowacyjnych produktów dla fotografów - firmy ASPEN. Urządzenia tej firmy od 20 lat sprzedawane są w ponad 60 krajach na całym świecie.

Światłomierz POLARIS KARAT jest już dostępny w sprzedaży u partnerów handlowych firmy Next77. Sugerowana cena detaliczna 1 145 PLN z VAT (w skład zestawu wchodzi: światłomierz, pokrowiec, pasek oraz instrukcja obsługi).

 

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK