wycofka

Next77 (wcześniej jako Delta) firma, która zbudowała markę Samyang i doprowadziła do jej rozpoznawalności zarówno w Polsce jak i Europie, postanowiła nie kontynuować współpracy z firmą Samyang Optics.


Firma Samyang Optics po zmianie właściciela i zarządu w 2014 wprowadziła standardy, które nie umożliwiają nam dalszej współpracy. Polityka cenowa (widoczna na przykładzie nowych obiektywów 135mm i 100mm) oraz nowe nastawienie do klienta, spowodowały, że my jako dystrybutor, postanowiliśmy nie utożsamiać się z nową polityką producenta. Marka Samyang, którą budowaliśmy i współtworzyliśmy, z naszego punktu widzenia odeszła w 2014 roku. Z tą częścią Samyanga chcemy być identyfikowani. Nie jest to jednak koniec.


W związku z zaistniałą sytuacją klienci mogą się spodziewać atrakcyjnych ofert z naszej strony na produkty marki Samyang, aż do wyczerpania naszych zapasów. Pierwsza propozycja to obiektyw 24mm Tilt/Shift wcenie 2799 zł brutto. Obiecujemy, że będzie jeszcze ciekawiej.

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK