Relacja z naszego udziału w Film Video Foto 2015 w Łodzi.

Targi Film Video Foto to największa impreza branżowa w Polsce, która każdego roku ściąga do Łodzi tysiące odwiedzających - zarówno pasjonatów jak i profesjonalistów foto i video. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 26–28 marca i kolejny raz stała się doskonałą okazją do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Odwiedzający stoisko nr 91 mieli możliwość testowania obiektywów Tokina oraz Tokina Cinema, zapoznania się z pełną ofertą filtrów fotograficznych Hoya oraz Cokin, porozmawiania na temat sprzętu oświetleniowego Quantuum oraz statywów Triopo i akcesoriów Genesis Gear. Nie zabrakło również spotkań ze specjalistami a także warsztatów i prezentacji zorganizowanych przez naszą firmę a prowadzonych przez znanych i doświadczonych fotografów oraz filmowców: Marcina Dobasa, Adama Śmiałka, Adama Golca, Grzegorza Michałowskiego, Pawła Brzozowskiego oraz Bartka Kosiorka. Odwiedzający targi jako pierwsi przetestowali najnowszy obiektyw Tokina AT-X 11-20mm PRO DX, który jest jedynym na rynku zmiennoogniskowym obiektywem formatu APS-C o tak szerokim kącie widzenia i stałej światłosile f/2.8.

 

Jesteśmy szczególnie dumni z przyznania nowej Tokinie medalu XVIII Targów Film Video Foto. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tej imprezy.

 

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK