Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z ogónopolską siecią sklepów fotograficznych Fotojoker.

 

Systematycznie zwiększamy sieć współpracy z partnerami na terenie całego kraju. Tym samym docieramy
z ofertą do szerokiego grona odbiorców, wśród których znaleźć można zarówno fotografów poszukujących wyspecjalizowanego sprzętu jak i użytkowników stawiających na sprawdzone i uniwersalne rozwiązania.

 

W wyniku podpisanej umowy, w sklepach Fotojoker na terenie kraju dostępna juz jest pełna gama produktów marek Tokina i Samyang. Poza wygodnym dostępem do wyskiej jakości obiektywów w punktach Fotojoker
i on-line, zapewniamy również pełne wsparcie techniczne i dostęp do specjalistycznej wiedzy sprzedawców.

 

Podkreślić należy również fakt, że obie marki mają własny autoryzowany serwis, w którym dokonywane są naprawy gwarancyjne, jak i te poza gwarancją. Dzięki temu każdy posiadacz uszkodzonego obiektywu może szybko dokonać naprawy wszelkich usterek bez konieczności odsyłania obiektywów do serwisów poza granicami kraju.

 

Pełna lista sklepów, w których kupić można obiektywy, znajduje się na oficjalnych stronach marek: www.tokinalens.pl i www.samyang.pl

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK