Z przyjemnością informujemy, że nasz najnowszy produkt czyli lampy serii Up! zostały dostrzeżone i docenione przez członków jury podczas konkursu o medal Targów Film Video Foto 2014. Podczas odbywającej się  we czwartek 27 marca ceremonii wręczenia nagród mieliśmy przyjemność odebrać medal, który był na naszym stoisku prezentowany przez dwa kolejne dni targów. Cieszymy się z tego wyróżnienia, które motywuje nas do dalszej pracy
i doskonalenia naszej oferty. Jednoczenie dziękujemy wszystkim odwiedzającym halę tegorocznych targów Film Video Foto, którzy odwiedzili nasze stoisko. Państwa opinie i komentarze są dla nas cennym źródłem informacji. Dziękujemy też za udział w naszych spotkaniach z światłem błyskowym, które mieliśmy przyjemność przygotować i przeprowadzać  w trakcie targów. Mamy nadzieję, że dzięki nim kolejne osoby zdecydują się na odkrywanie fascynującego świata fotografii studyjnej.

 

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK